:cry: Ziarele de azi , 31.01.2005 , vanturau ideea ca ar fi posibila renuntarea din vara la Dorinel Munteanu.
Permiteti-mi sa spun , ca pe langa aceasta , imensele tampenii ce s-au facut la Steaua in era Piturca-Becali-MM , ar fi niste biete nimicuri !
Sa dea Dumnezeu sa-si aminteasca cei ce doresc acest lucru cum si ce juca mijlocul echipei inainte de sosirea lui Dorinel !
