FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Emblemele Stelei...

FanSteaua4Life08.12.2006 14:52

Am si eu nevoie de niste poze cu toate emblemele Stelei de la infiintare pana acum, sa aibe rezolutie mare, daca se poate...multumesc anticipat...

FanSteaua4Life08.12.2006 20:34

nu are nimeni??? :cry:

greco08.12.2006 20:55

Sunt greu de obtinut cele vechi, mai ales la calitate mare. Iti dai seama ca nu au fost niciodata prelucrate digital si date la lume, ar trebui refacute de la 0 din ochi. Nici emblema de astazi a CSA Steaua nu stiu de unde s-o iau la calitate buna.

bodanelu09.12.2006 03:03

emblema CSA Steaua am gasit`o eu pe net, pe google, la o rezolutie destul de mare, 1000xCeva...

FanSteaua4Life09.12.2006 06:47

Macar la rezolutie mica sau normala...

greco09.12.2006 19:29

@bodanelu

 

Trimite-mi-o si mie, te rog, la greco at fcsteaua.ro

bodanelu10.12.2006 06:03

gata...

Florin_SteauaOnline10.12.2006 08:25

Sper ca te ajuta:

 

 

 

 

steauabadgesvh4.jpg