FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua va juca cu cel mai nou model de ghete Nike.

Virgil30.01.2005 06:42

FC Steaua si partenerul sau Nike au lansat sâmbata cele mai noi ghete de fotbal : Nike Mercurial Vapor si Nike Air Zoom Total 90 III Gold,care vor fi purtate oficial pentru prima data în meciul cu Valencia din Cupa UEFA.

Cu acest prilej,fiecare component al echipei a primit câte o pereche din acest model.Ghetele au fost create special dupa marimile si modelul agreat de fiecare jucator si au fost personalizate cu numele fotbalistului.

La eveniment au participat jucatori si membri ai staff-ului tehnic,printre care :Radoi,Ogararu,Bostina,Hamutovski,etc.

Valencia - Steaua Si asta nu pentru ca ar juca ghetele singure...

Vi se pare o gluma ? Cititi de pe site-ul www.Valenciacf.es,rezultatul sondajului de pâna acum si o sa va convingeti singuri.(Steaua 7994 - Valencia 7879 si 1577 de indecisi)

FORZA

reddog30.01.2005 20:48
FC Steaua si partenerul sau Nike au lansat sâmbata cele mai noi ghete de fotbal : Nike Mercurial Vapor si Nike Air Zoom Total 90 III Gold' date='care vor fi purtate oficial pentru prima data în meciul cu Valencia din Cupa UEFA.

Cu acest prilej,fiecare component al echipei a primit câte o pereche din acest model.Ghetele au fost create special dupa marimile si modelul agreat de fiecare jucator si au fost personalizate cu numele fotbalistului.

La eveniment au participat jucatori si membri ai staff-ului tehnic,printre care :Radoi,Ogararu,Bostina,Hamutovski,etc.

[b']Valencia - Steaua Si asta nu pentru ca ar juca ghetele singure...

Vi se pare o gluma ? Cititi de pe site-ul www.Valenciacf.es,rezultatul sondajului de pâna acum si o sa va convingeti singuri.(Steaua 7994 - Valencia 7879 si 1577 de indecisi)

FORZA

 

Ce pronostic interesant. Pot sa incerc si eu?

Virgil31.01.2005 07:32

Chiar te rog.