FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Caini prosti

greco07.12.2006 13:44

Iata cantecul preferat al dinamovistilor, pe care vor sa-l adapteze ca sa-l transforme in imn (Vita de vie - Caine):

 

Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine !

 

Si sa inceapa sa faca !

 

Am nevoie de-o substanta acida

In stare sa ucida

Orice-mi trece prin minte

Caut cuvinte sa ma reprezinte

Accept orice provocare

Din partea oricui are vreo idee

Sunt satul de aceeasi femeie

De mana dreapta, de tot ce m-asteapta acasa

Iau plasa

De fiecare data cand agat o fata

 

Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine !

 

Am incercat sa ma schimb

Sa-mi fac mai mult timp liber

Sa ma plimb prin oras

Iar dac-as fi mai destupat

M-ar astupa si pe mine cineva

De sex slab

 

Kebab si saorma la norma

Ia o muratura

Musc-o usor cu dintii, apoi

Bag-o pe toata in gura

Fa o spalatura

N-o lua pe aratura

E chiar in fata ta

Haide, musca-ma

Asa...

 

Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine !

 

Sunt acum la picioarele tale

Te vreau acum numai pe tine

tine, tine, tine...

 

Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine ! Caine !

radooku_steaua07.12.2006 13:52

ce caterinca...caine caine caine..

greco07.12.2006 14:41

Versuri ca "sunt satul de mana dreapta". :lol:

Alex1407.12.2006 16:05

S-o mai foloseasca si pe stanga :lol:

c.ronaldo1708.12.2006 09:40

imnul ca echipa...

cristian01408.12.2006 15:13

Imi place cantecul, li se potriveste. Ramane ca transmisia partidelor sa fie facuta la B 1 TV. :wink:

c.ronaldo1708.12.2006 15:17
Imi place cantecul, li se potriveste. Ramane ca transmisia partidelor sa fie facuta la B 1 TV.  :wink:

 

na-i observat ca Dinamo isi pune meciurile la ora 21:45 ... se cred in ch.league :)))

cristian01408.12.2006 15:55

Vise erotice..pentru Borcea & Co.

Cristiano_Ronaldo_708.12.2006 20:00

Nu credeti ca ii bagati cam mult in seama pe catei? :?

Sa isi aleaga ce imn vor, chiar nu ma intereseaza.

greco08.12.2006 20:56

Radem si noi putin ca tot sunt "discutii libere". :roll:

Andreea stelista09.12.2006 09:55

melodia li se potriveste d minune. loool.

Alexandra_FanSteaua14.12.2006 12:49

:lol:asa e :lol:

^Cody19.12.2006 19:09

sa si-l bage in[.............], sa faca ce vor cu el... numai ca in loc de caine, mai potrivit ar fi:

Javra, javra, javra...

**Stelist**21.12.2006 07:29

Cel mai bun ar fi....Hingheri Hingheri Hingheri Hingheri peste tot numa hingheri..caini infocati se drastrama impujcati...Borcea mai mare dulau e un (cu t incepe j cu u se termina) ASTA DA IMN :wink: :wink: :wink:.......

ManiaCU21.12.2006 08:21

Ce-aveti ma , e prea tare pesa :lol: asta si cu aia " caini pana la moarte " ce mai sunt pese adevarate in tara asta ...

Alex_9125.06.2007 12:01

Imnul potrivit pentru Dinamo este : " Dela Bucuresti in Stefa cel Mare / Sunt niste cainii jegosi , sa la la la la / Si-au primit o gheata in fund , / Si sunt sparti in fund .

JDERUL25.06.2007 15:03

" Dela Bucuresti in Stefa cel Mare / Sunt niste cainii jegosi , sa la la la la / Si-au primit o gheata in fund , / Si sunt sparti in fund .

 

Lasa versurile ca-tzi explodeaza neuronul.Odihneste-l putzin si revino cand esti cat de cat coerent.

tavynho27.06.2007 12:19

Poate stanga era mai buna.Dar ce au aia bun?NIMIC!!!!Sunt terminati rau de tot. Cine suntem? hau!hau!hau! sclavii lu Borcea

fane_casieru27.06.2007 12:24

Niste onanisti - cum spune si cantecul.

Mai bine sa se apuce de contorsionism......cainii stiu de ce ;)))