FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Joc

***alex***05.12.2006 17:14

106252806kd4.jpg

 

jabbazk9.jpg

 

Ca tot este razboiul asta acum dintre Meme si celalalt, va propun un mic joculet.

 

Gasiti asemanarile intre cele 2 poze de mai sus :D Deosebiri nu cautati ca va zic eu ca nu sunt :lol:

Tibis05.12.2006 17:59

Iancu e mai urat :lol:

greco05.12.2006 18:11

Au facut cei de la Arad o coregrafie pe tema asta... cu mesajul "EP VII: ATACUL ASUPRA CLONEI". :lol:

M@rmota05.12.2006 18:21

Iancu nu e epilat..celalalt este! :lol:

FanSteaua4Life05.12.2006 18:28

Care'i Iancu??? :lol:

M@rmota05.12.2006 18:31

:lol: tare postul tau!!

bodanelu05.12.2006 18:38

eu stiu cu cine mai seamana.. era un personaj in unul din filmele BLADE, un vampir tot gras si urat ca el

FanSteaua4Life05.12.2006 18:39

Pai tu ii deosebesti???

@bodanelu bine ai revenit...

ultras sud05.12.2006 18:39
Care'i Iancu??? :lol:

 

Bine zici!!!! :!: Care-i Iancu ??????????? :lol: nu-mi dau seama!!!!!!............ :?: Amindoi sunt la fel!!!!!!!! :lol: Grasi si cu burta..........

AcMilan1405.12.2006 19:53

bravo;) astia sunt fratii Iancu!!!!sunt gemeni!:)))

 

diferente: Primul este rrapidist iar al doilea nu a facut puscarie :))))))))

I.N.Money05.12.2006 20:31

Il insultam pe Jabba cand il comparam cu Iancu asta 8O

***alex***06.12.2006 10:58

Iata si alte fiinte care se pot compara cu Iancu. Dar tot el ramane cel mai urat :

 

fat20man20at20computerph4.jpg

 

fatdog02tk0.jpg

 

fatcatvp8.png

 

:lol: :lol: :lol:

Lavy_*_06.12.2006 11:05

wow 8O 8O Nimic nu se poate compara cu Iancu, el nu are pereche.

ultras sud06.12.2006 16:43
Iata si alte fiinte care se pot compara cu Iancu. Dar tot el ramane cel mai urat :

 

fat20man20at20computerph4.jpg

 

fatdog02tk0.jpg

 

fatcatvp8.png

 

:lol:  :lol:  :lol:

 

Mama!!!!!!!!!! ce grasani!!!!!!! :!: da tot nu ating kilele nesimtirii lu Iancu!!!!!!!!!!!! :lol: Plus ca aia na-u facut puscarie.......!!!!!! :lol:

 

ba da ce grasani!!!!1 8O

ultras sud06.12.2006 16:48
Iata si alte fiinte care se pot compara cu Iancu. Dar tot el ramane cel mai urat :

 

fat20man20at20computerph4.jpg

 

fatdog02tk0.jpg

 

fatcatvp8.png

 

:lol:  :lol:  :lol:

 

Mi se pare mie sau ala (omu ) e la curu gol??? :lol: