Iancu e mai urat :lol:
Au facut cei de la Arad o coregrafie pe tema asta... cu mesajul "EP VII: ATACUL ASUPRA CLONEI". :lol:
Iancu nu e epilat..celalalt este! :lol:
Care'i Iancu??? :lol:
:lol: tare postul tau!!
eu stiu cu cine mai seamana.. era un personaj in unul din filmele BLADE, un vampir tot gras si urat ca el
Pai tu ii deosebesti???
@bodanelu bine ai revenit...
Care'i Iancu??? :lol:
Bine zici!!!! :!: Care-i Iancu ??????????? :lol: nu-mi dau seama!!!!!!............ :?: Amindoi sunt la fel!!!!!!!! :lol: Grasi si cu burta..........
bravo;) astia sunt fratii Iancu!!!!sunt gemeni!
)
diferente: Primul este rrapidist iar al doilea nu a facut puscarie
))))))
Il insultam pe Jabba cand il comparam cu Iancu asta 8O
wow 8O 8O Nimic nu se poate compara cu Iancu, el nu are pereche.