SuperSteaua a încheiat meciurile de pregatire sustinute în Cipru,cu o noua victorie.2-1 cu FC Thun.Golurile au fost înscrise de...Dica(Bravo Dica !) si Andrei Cristea.Vreau sa subliniez mentalitatea de învingatori pe care Steaua a manifestat-o permanent.Urmeaza o perioada de pregatire în Italia,având cap de afis meciul cu Inter din ziua în care nationala întâlneste Slovacia.Apoi în Spania pentru primul meci oficial cu Valencia.Nu trebuie sa ne temem de Valencia pentru ca avem echipa!
FORZA
