FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NICOLITA nu NICULITA

kebse28.01.2005 16:07

La echipa a fost trecut Niculita!!! Heeelllloooooo il cheama Banel Nicolita!!!!!!! Doamne....

greco28.01.2005 20:20

Gata, problema a fost rezolvata, ne cerem scuze pentru inconvenientele cauzate. 8O

Sa stii si tu ca un site e destul de greu de mentinut, iar asemenea greseli sunt mai mult decat normale... in concluzie nu iti inteleg marea mirare si surprindere!

 

Chill out! 8)

Virgil29.01.2005 06:55

Daca e un perfectionist,îl înteleg.

Daca e un vânator de greseli iar îl înteleg.Trebuia s-o spuna totusi la modul indiferent nu asa încât sa atraga atentia.

Dar daca asta i-a fost intentia,e foarte clar ca a reusit.

Mare scofala.Nicolita,Niculita,tot un drac.Tot el e,nu e altul.

 

AM AVUT SI VOI AVEA MEREU ,

kebse02.02.2005 15:05

Ok! soory daca v-am suparat! dar, el este din Braila ca si mine de altfel. Adik e un prieten bun de al meu si e nashpa sa vad ca-i gresit numele! Chiar si aia de la stiri ii zic NiCUlita!

ok sper ca nu v-am suparat!!! B :wink: afta!!!

Virgil02.02.2005 16:47

E OK.Nu-ti face probleme.Nu ne suparam noi atât de usor.Si am si retinut,Nicolita. :wink:

FORZA

greco03.02.2005 16:24

Stai calm ca nu s-a suparat nimeni.. e nevoie de mai mult de atat. 8)