La echipa a fost trecut Niculita!!! Heeelllloooooo il cheama Banel Nicolita!!!!!!! Doamne....
La echipa a fost trecut Niculita!!! Heeelllloooooo il cheama Banel Nicolita!!!!!!! Doamne....
Gata, problema a fost rezolvata, ne cerem scuze pentru inconvenientele cauzate. 8O
Sa stii si tu ca un site e destul de greu de mentinut, iar asemenea greseli sunt mai mult decat normale... in concluzie nu iti inteleg marea mirare si surprindere!
Chill out! 8)
Daca e un perfectionist,îl înteleg.
Daca e un vânator de greseli iar îl înteleg.Trebuia s-o spuna totusi la modul indiferent nu asa încât sa atraga atentia.
Dar daca asta i-a fost intentia,e foarte clar ca a reusit.
Mare scofala.Nicolita,Niculita,tot un drac.Tot el e,nu e altul.
AM AVUT SI VOI AVEA MEREU ,
Ok! soory daca v-am suparat! dar, el este din Braila ca si mine de altfel. Adik e un prieten bun de al meu si e nashpa sa vad ca-i gresit numele! Chiar si aia de la stiri ii zic NiCUlita!
ok sper ca nu v-am suparat!!! B :wink: afta!!!
E OK.Nu-ti face probleme.Nu ne suparam noi atât de usor.Si am si retinut,Nicolita. :wink:
FORZA
Stai calm ca nu s-a suparat nimeni.. e nevoie de mai mult de atat. 8)