FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere

biku00703.12.2006 05:49

Buna ziua. Ma numesc Radu Alin si as dori si eu sa particip la aceste dezbateri deoarece imi place sa discut cu oameni care nu scriu cu "k" in loc de "ca" si exemplele pot continua ... Multumesc pentru timpul acordat