03.12.2006 05:49
Buna ziua. Ma numesc Radu Alin si as dori si eu sa particip la aceste dezbateri deoarece imi place sa discut cu oameni care nu scriu cu "k" in loc de "ca" si exemplele pot continua ... Multumesc pentru timpul acordat
Buna ziua. Ma numesc Radu Alin si as dori si eu sa particip la aceste dezbateri deoarece imi place sa discut cu oameni care nu scriu cu "k" in loc de "ca" si exemplele pot continua ... Multumesc pentru timpul acordat