02.12.2006 21:23
Ce frumos o ia pe coaja forumul dinamovistilor: http://www.Dinamo-online.net/forum/index.php?
Chiar belea... spam la greu...si e d-ala +18.
Pare-se ca-s vreo 4 insi.
Enjoy comrades !
-LE-
Mai stau sa vad ce se mai intampla p-acolo...e chiar tare !
0352: abia acum au inceput sa faca curat !
lol
=LE=
Au reusit baietii sa faca curat...cu greu.
Dar am salvat 'dovezie'
Cine le vrea sa-mi dea un PM.
Nu le postez aici ca-s urate rau.
