FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Trebuie sa vedeti asta !

Overmind-of-Borg02.12.2006 21:23

Ce frumos o ia pe coaja forumul dinamovistilor: http://www.Dinamo-online.net/forum/index.php?

Chiar belea... spam la greu...si e d-ala +18.

Pare-se ca-s vreo 4 insi.

Enjoy comrades !

-LE-

Mai stau sa vad ce se mai intampla p-acolo...e chiar tare !

0352: abia acum au inceput sa faca curat !

lol

=LE=

Au reusit baietii sa faca curat...cu greu.

Dar am salvat 'dovezie'

Cine le vrea sa-mi dea un PM.

Nu le postez aici ca-s urate rau.