FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imaginea Stelei si cum am putea sa mai lucram la ea

d4n102.12.2006 15:31

Inainte de toate vreau sa fie clar ca, intr-adevar, il pastisez pe greco. Ideea ii apartine in mare, eu ma gandesc mai mult totusi la felul in care suntem vazuti de societate DAR si la felul in care ne percepem noi insine. E normal ca numai peluza sa cante si numai o jumatate(sper ca nu sunt idealist) sa stie imnurile? Cum am putea sa rezolvam aceasta problema? Cum am putea sa lucram la partea de PR a suporterilor non-"cetateni" ai Stelei?