28.01.2005 16:06
dupa cum vedeti am lansat un mic sondaj pt a va asculta opiniile in legatura cu preferintele voastre vis-a-vis de un potential talent care ar merita sa joace la Steaua......
dupa cum vedeti am lansat un mic sondaj pt a va asculta opiniile in legatura cu preferintele voastre vis-a-vis de un potential talent care ar merita sa joace la Steaua......
PROBABIL CA NU NE TREBUIESC ALTII DAR ASCULT PARERILE VOASTRE...sange ros--albastru...Daniel
In Romania transferurile nu sunt prea profitabile, pentru ca majoritatea fotbalistilor nu sunt profesionisti si vin la cluburile mari ca sa provoace deziluzie dupa deziluzie... Baza ar trebui sa fie centrele de copii si juniori.
Parerea mea e ca daca sutele de mii de dolari date pe transferuri ar fi investitie in aceste centre, investitia pe termen lung ar fi mult mai buna.
:wink: