poate ar fi bine sa ne bucuram de o semenea ocazie de a vaea jumatate de echipa la lotul national...de altfel e de inteles pt ca dupa cum stim cu totii v.Piturca a fost atrenorul Stelei...insa nu cumva trebuia sa i a in calcul si participarea echipei NOASTRE in UEFA??EU CRED CA DA..dar veti spune atunci ;"ce echipa nationala e echipa nationala,si are intaietate.."si atunci va voi spune eu ca da are intaietate cand participi an de an in grupele l.c.sau in UEFA dar cand tu dupa 12(cred)ani nu ai fost in "vazul luminii"nu cumva trebuia sa se caute si sa se gaseasca o cale de mijloc pt a multumi ambele parti :?: ...cu sange ROS-ALBASTRU,Daniel
