FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imaginea Stelei in momentul de fata

greco29.11.2006 09:09

Cum este perceputa Steaua prin media in societatea de astazi ? Mai bine / mai rau ca in trecut ? Dar comparativ cu Rapid, Dinamo, etc. ? Ce se poate imbunatati ? Ce progrese s-au facut ? Da cu adevarat Steaua impresia ca este ceea ce noi toti ne dorim sa fie - un club care reprezinta valorile morale ca cinstea, onoarea, sportivitatea, dorinta de a fi cel mai bun ?