FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De ce schimbari in lot avem nevoie in intersezon?

pippo28.11.2006 09:12

Se apropie pauza de iarna. Steaua vine dupa o prima parte a sezonului in care a jucat in campionat,cupa si in Liga Campionilor. Am avut ocazia sa vedem care este valoarea noastra in Europa si sa vedem de ce sunt capabili jucatorii din lotul Stelei.

Vreau sa analizam cine trebuie sa plece de la Steaua si ce pozitii necesita intariri in lotul nostru.

Sper sa fie o discutie realista si sa nu se ajunga la aceea ca nici un jucator nu este de Steaua, trebuie sa-i vindem pe toti si sa aducem jucatori din strainatate ca ei sunt mai buni. Trebuie sa tinem cont de bugetul clubului si sa nu uitam ca de multe ori un jucator indragostit de mic de acest club,care a visat toata viata sa imbrace tricoul Stelei, poate fi mai util decit un strain ce vine la Steaua pentru ca i se propune un salariu convenabil.

Virgil28.11.2006 09:21

Pippo,esti nou pe forum.Vreau sa te ajut.Dezbaterea propusa de tine se desfasoara de ceva timp aici :

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=5055