FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cerere...

stelistu198928.11.2006 07:46

initiativa este buna dar sper sa nu fie vazuta ca o incercare de scindare a suporterilor. oricum poate asa o sa fie numai comentarii la obiect fara sa asist la certuri intre utilizatori. astept un raspuns.

 

TOTUL PENTRU Steaua!!!