28.11.2006 07:46
initiativa este buna dar sper sa nu fie vazuta ca o incercare de scindare a suporterilor. oricum poate asa o sa fie numai comentarii la obiect fara sa asist la certuri intre utilizatori. astept un raspuns.
TOTUL PENTRU Steaua!!!
initiativa este buna dar sper sa nu fie vazuta ca o incercare de scindare a suporterilor. oricum poate asa o sa fie numai comentarii la obiect fara sa asist la certuri intre utilizatori. astept un raspuns.
TOTUL PENTRU Steaua!!!