27.11.2006 07:36
Tocmai faptul ca unii utilizatori nu cunosc conceptul de civilizatie a fost motivul pentru care nu am mai postat pe site de ceva vreme.
Va rog sa-mi aprobati cererea de participare la dezbateri.
Va multumesc.
Tocmai faptul ca unii utilizatori nu cunosc conceptul de civilizatie a fost motivul pentru care nu am mai postat pe site de ceva vreme.
Va rog sa-mi aprobati cererea de participare la dezbateri.
Va multumesc.