FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tunuri Confeti

crisgreat27.01.2005 07:45

Pentru viitoarele confruntari, pentru completarea coregrafiei in tribuna, ce ziceti de tunuri cu confeti.Pentru poze,preturi si alte detalii e-mail:c***@***

reddog27.01.2005 19:49

Ce spuneti de tunuri fara confetti??? :lol:

Virgil28.01.2005 08:32

Dar despre confeti fara tunuri? :lol:

Hai mai rd ca baiatul(fata) asta a facut o oferta la modul serios.

 

FORZA

greco28.01.2005 09:54
Pentru viitoarele confruntari' date=' pentru completarea coregrafiei in tribuna, ce ziceti de tunuri cu confeti.Pentru poze,preturi si alte detalii e-mail:c***@***

 

Majoritatea grupurilor ultras nu sunt de acord cu aruncatul de role si confetti pe motiv ca acestea sunt "turcisme". Deci nu cred ca un grup o sa cumpere ceva de la tine, poate doar persoane individuale... care nu vor reusi sa le introduca in stadion. :?

grigloco28.01.2005 12:51

de ce sa nu le poata introduca pe stadion !? orice e posibil in Romania.... :lol:

greco28.01.2005 15:36

Cum? Le arunca peste gard si le iau dincolo? 8)

kyd28.01.2005 17:17
Cum? Le arunca peste gard si le iau dincolo?  8)

Nu ar fi o idee rea :D:D

reddog28.01.2005 17:47
Dar despre confeti fara tunuri? :lol:

Hai mai rd ca baiatul(fata) asta a facut o oferta la modul serios.

 

FORZA Mai, tu nu vezi ca vrea sa faca bani pe spatele vostru? Auzi si tu, confetti.

crisgreat29.01.2005 17:50

Daca vizitati www.confettiland.com veti vedea citeva poze de la partide de fotbal unde se folosesc confeti, si vorbesc de cele lansate din asa zisele "tunuri cu confeti"

crisgreat29.01.2005 17:50

Eu am participat la meciuri unde se folosesc confeti, si nu se jucau in Turcia. Pretul per galerie poate iesi super valabil, undeva la 15000 per participant(se poate si mai putin de atit). Altfel ? ....cred ca la Arad nu se administreaza antirabic sezonul asta,.... pacat!!

reddog30.01.2005 18:56

De ce nu vii prin Arad sa vezi daca ai dreptate? :twisted:

dbd26.02.2005 18:29

1. Sunt niste turcisme :twisted:

2. Nu cred ca se poate intr pe stadion cu ele :?

3. E posibil sa ne strice imaginea presa :oops:

4. Armata Ultra e constienta de cea ce face :idea:

Asa ca din pacate ai pierdut afacerea. :(

Xander26.02.2005 20:37
Mai, tu nu vezi ca vrea sa faca bani pe spatele vostru? Auzi si tu, confetti.

Mai catzelule :) .. ti-e ciuda cumva ca devenim din ce in ce mai buni fatza de voi? :D

 

Mie mi se par super tunurile cu confetti

dbd27.02.2005 05:24

Sigur ca-s super...numai ca nu avem cum sa le introducem pe teren ca-si baga nasul garda aia imputita...si sigur o sa ne strice imaginea presa...daca ai vreo idee spune-ne...o vom aplica...

Xander27.02.2005 09:24

sunteti siguri ca tunurile de confetti sunt interzise :?: :?: :?: ... nu cred ca pot fi considerate periculoase, asa cum considera garda tortzele.. Ar fi super sa avem in meciurile cu rapid si Dinamo o coregrafie care sa includa si tunuri de confetti :D :twisted:

dbd27.02.2005 10:26

Cel putin asa cred ca sunt interzise...daca nu, e o afacere buna...

reddog27.02.2005 14:48
Mai, tu nu vezi ca vrea sa faca bani pe spatele vostru? Auzi si tu, confetti.

Mai catzelule :) .. ti-e ciuda cumva ca devenim din ce in ce mai buni fatza de voi? :D

 

Mie mi se par super tunurile cu confetti

 

Xander, daca incerci din nou sa ma provoci, esuezi din start. Sunt interzise pe stadioane..

crisgreat27.02.2005 16:40

Nu vad de ce sa interzica garda , in primul rind pentru ca functioneaza cu aer comprimat nu au elemente pirotehnice.De introdus pe stadion s-ar putea cu ajutorul administratiei stadionului. Alta solutie- pe vremuri cind aveam antrenament la stadion mai aduceau si soldati din club, care nu sunt controlati. O sa ma mai gindesc si altele.

dbd28.02.2005 13:33

eu nu cred ca avem sanse sa le introducem pe stadion...dar merita sa ne gandim... :roll: :roll: :roll:

reddog28.02.2005 13:52

E aproape imposibil ceea ce vreti voi sa faceti. Nu aveti sanse cu garda, decat prin nu stiu ce naiba de sfori trase de cineva foarte influent. Sa nu uitam ca relatia voastra cu garda nu e din cea mai buna. :D

crisgreat28.02.2005 21:15

Dau eu primul rind, vreo 10 bucati de 20 cm lungime

(630000 lei) daca va descurcati sa le aveti in stadion la timpul meciului va veti hotari ce sa faceti mai departe la alte partide. Astept un semn.

dbd01.03.2005 13:34

poate e pe site membru si unul dintre garzi ?

reddog04.03.2005 19:36

Hai ca asta a fost tare, Dracula. Si sa mai si spuna omul online daca e sau nu. :P :lol:

crisgreat05.03.2005 09:03

Sa nu devenim paranoici,sa admitem ca urmareste fiecare topic si tot imi pare stupid. Propunerea mea ramane valabila.

dbd05.03.2005 10:25

atunci ia tu niste tunuri...baga-le pe teren si daca nu te prinde garda o sa luam si noi :twisted: