Incident pe proprietatea din Madrid a celebrului David Beckham! Trei ziaristi japonezi, care intentioneaza sa realizeze un documentar despre casele fotbalistilor faimosi, patrunsesera pe domeniul englezului de la Real, cind un agent de paza i-a somat: "Nu miscati! Nu miscati! sunt inarmat!". Niponii i-au explicat ce cauta linga casa de 7,5 milioane de euro a lui Beckham, dar agentul, speriat, a urlat la ei: "Dati-mi camera, dati-mi camera!". In scurt timp au aparut si 6 politisti, chemati de urgenta, si i-au retinut pe cei trei barbati, eliberati dupa lamurirea situatiei. Potrivit "News of the World", angajatul lui Beckham a crezut ca este vorba de o tentativa de rapire, mai ales ca Victoria Beckham se afla acasa, impreuna cu fiul cel mic, Cruz, in virsta de un an.
Sursa: GSP
Nu se mai poate fratilor, fotbalul s-a transformat intr-un circ. Mare personalitate victoria becham ca cica o rapeste!
Rusine liderilor de la UEFA care permit fotbalul sa se transforme intr-un circ gen Hollywood unde bogatii sunt bogati si saracii sunt saraci!
