FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere [ACCEPTAT]

il caporale26.11.2006 10:04

Delicata chestia asta cu cererile si inscrierea pe baza unui accept nenegociabil. Chiar daca Greco se arata "surprins" de virulenta reactiilor de pe site, eu cred ca pe undeva este normala...

Ma rog, astept cu infrigurare "acceptul" precum si primele subiecte... FORZA Steaua!

 

ACCEPTAT