26.11.2006 07:30
laudabila aceasta initiativa.sper ca prin intermediul ei mai multi utilizatori sa isi "slefuiasca"comportamentul si limbajul. astept un accept si pentru a lamuri discutia cu privire la mesajul STIL OSTIL de la Tg.Jiu
numa'bine!!
ACCEPTAT
