FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cerere [ACCEPTAT]

bibip26.11.2006 07:30

laudabila aceasta initiativa.sper ca prin intermediul ei mai multi utilizatori sa isi "slefuiasca"comportamentul si limbajul. astept un accept si pentru a lamuri discutia cu privire la mesajul STIL OSTIL de la Tg.Jiu

 

numa'bine!!

 

ACCEPTAT