27.01.2005 06:40
"eu sper sa mor dupa finala cupei UEFA, sa apuc sa vad si eu cum ridica Mirel cupa !!! "
nu muri ca sa apuci finala cupei UEFA:D
"eu sper sa mor dupa finala cupei UEFA, sa apuc sa vad si eu cum ridica Mirel cupa !!! "
nu muri ca sa apuci finala cupei UEFA:D
am vrut sa spun ca nu vreau sa mor inainte de finala.... dupa e mai bine :lol:
Cu totii ne dorim din suflet ca Steaua sa castige cupa campionilor ...Sa speram ca in viitorul apropiat o va face .... FOREVER Steaua !!!!
<<<<< Steaua RULEZ !!!! >>>>>>
Oare cu totii??? :twisted:
Se referea la noi STELISTII nu la altii ![]()
Hai ma, ca nu sunt chiar asa de caine...