FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

St3aua forta romaniei

WHITE POWER27.01.2005 06:40

"eu sper sa mor dupa finala cupei UEFA, sa apuc sa vad si eu cum ridica Mirel cupa !!! "

nu muri ca sa apuci finala cupei UEFA:D

grigloco27.01.2005 15:42

am vrut sa spun ca nu vreau sa mor inainte de finala.... dupa e mai bine :lol:

nookie6909.02.2005 00:24

Cu totii ne dorim din suflet ca Steaua sa castige cupa campionilor ...Sa speram ca in viitorul apropiat o va face .... FOREVER Steaua !!!!

<<<<< Steaua RULEZ !!!! >>>>>>

reddog10.02.2005 21:29

Oare cu totii??? :twisted:

kyd10.02.2005 21:39

Se referea la noi STELISTII nu la altii :D

reddog10.02.2005 21:44

Hai ma, ca nu sunt chiar asa de caine...