26.11.2006 02:34
Salut.
Sper sa nu va lasati inselati de nickname-ul meu [ in "focul" pasiunii, nu-mi pierd luciditatea
] ma consider destul de obiectiv si-mi place sa argumentez ideile emise.
Multumesc.
Salut.
Sper sa nu va lasati inselati de nickname-ul meu [ in "focul" pasiunii, nu-mi pierd luciditatea
] ma consider destul de obiectiv si-mi place sa argumentez ideile emise.
Multumesc.