FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere

FANATIK RED-BLUE25.11.2006 17:01

Am revenit si eu dupa o pauza cam lunga... Va garantez cu multa sinceritate ca daca imi veti aproba cererea, nu am sa va desamagesc! Astept cu nerabdare un raspuns.

Multumiri, stelistul_1000!