25.11.2006 17:01
Am revenit si eu dupa o pauza cam lunga... Va garantez cu multa sinceritate ca daca imi veti aproba cererea, nu am sa va desamagesc! Astept cu nerabdare un raspuns.
Multumiri, stelistul_1000!
Am revenit si eu dupa o pauza cam lunga... Va garantez cu multa sinceritate ca daca imi veti aproba cererea, nu am sa va desamagesc! Astept cu nerabdare un raspuns.
Multumiri, stelistul_1000!