FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

vreau bilete la valencia-steaua

cristimincu26.01.2005 21:22

vreau si eu 2 bilete la valencia-Steaua fara transport.cine imi poate da informatii sa-mi trimita un e-mail la c***@*** Steaua

George Stan27.01.2005 17:10

Suna sau scrie un email catre club, vezi siteul oficial. Eu asa am facut si mi s-a raspuns ca, atunci cand biletele vor veni, le am rezervate.

kyd27.01.2005 19:39

Pleaca lumea la meci in Spania.Bravo baieti.Astia da suporteri