FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cerere

MinoRu_Xxl24.11.2006 19:38

Daca va luati dupa post-uri sau reply-uri nu cred ca o sa gasiti mai mult de unul. Insa va garantez ca parerea mea este pertinenta, subiectiva in 90% din cazuri si stiu sa vorbesc/scriu corect :D