FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cerere [ACCEPTAT]

gabriela24.11.2006 16:12

As dori sa particip si eu la dezbateri. Chiar mi se pare o initiativa buna si, indiferent daca voi fi acceptata sau nu, voi urmari cu atentie ceea ce se va discuta acolo, pentru ca sunt convinsa ca faceti o treaba buna.

 

ACCEPTAT