24.11.2006 16:12
As dori sa particip si eu la dezbateri. Chiar mi se pare o initiativa buna si, indiferent daca voi fi acceptata sau nu, voi urmari cu atentie ceea ce se va discuta acolo, pentru ca sunt convinsa ca faceti o treaba buna.
ACCEPTAT
As dori sa particip si eu la dezbateri. Chiar mi se pare o initiativa buna si, indiferent daca voi fi acceptata sau nu, voi urmari cu atentie ceea ce se va discuta acolo, pentru ca sunt convinsa ca faceti o treaba buna.
ACCEPTAT