24.11.2006 14:51
Faptu' ca sunt din Craiova si tin cu echipa asta de 13-14 ani spune multe..
...nu va fi nicio problema daca nu voi fi acceptat, acest site va ramane nr 1 pt mine
!
Faptu' ca sunt din Craiova si tin cu echipa asta de 13-14 ani spune multe..
...nu va fi nicio problema daca nu voi fi acceptat, acest site va ramane nr 1 pt mine
!