Putem vorbi despre fenomenul din Romania si in particular de la Steaua.
La 11 ani de la anul de referinta pentru Romania 1995 credeti ca este in crestere acest fenomen din punct de vedere al originalitatii, al deplasarilor numeroase, al sustinerii echipei, al coregrafiilor etc..? Putem sa ne gandim ca la ultimul meci din Liga Campionilor am afisat cea mai frumoasa coregrafie vazuta in Romania atat prin ideea ei cat si prin modul de realizare .
Cine ne impiedica sa ne manifestam pe stadion?
Vor fortele de ordine sa distruga acest fenomen?
De ce se maresc amenzile?
De ce nu sunt pedepsite aubuzurile si acestea se inmultesc?
De ce se lasa unii baieti cu multi ani de peluza de meciuri?
Ce putem face ca acest fenomen sa nu moara?
