24.11.2006 07:00
Mi se pare o idee foarte buna aceasta cu dezbaterea,mai ales ca aveti dreptate cand doriti putin respect din partea utilizatorilor acestui forum,deoarece aici este toata munca voastra...
Sper ca in continuare sa-mi permiteti s ama alatur celor ce vor lua parteri la dezbateri...
Din dragoste pentru Steaua,si respect pentru voi,va multumesc pentru timpul acrdat citirii acestui mesaj..
