24.11.2006 06:44
Nu stiu daca am postat vreodata pe acest forum (din lipsa de timp), dar sper sa-mi fac timp pentru dezbateri. Chiar daca imi este mult mai usor sa urmaresc ceea ce se scrie dupa articole. Insa mi-ar placea sa iau parte la dezbateri.
Rog a-mi aproba cererea. ![]()
FORZA Steaua
ACCEPTAT
