FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere [ACCEPTAT]

LARI24.11.2006 06:44

Nu stiu daca am postat vreodata pe acest forum (din lipsa de timp), dar sper sa-mi fac timp pentru dezbateri. Chiar daca imi este mult mai usor sa urmaresc ceea ce se scrie dupa articole. Insa mi-ar placea sa iau parte la dezbateri.

Rog a-mi aproba cererea. :D

 

FORZA Steaua

 

ACCEPTAT