24.11.2006 04:22
va rog frumos domnilor moderatori sa-mi aprobati cererea de a fi partas la dezbaterile acestui site.
va multumesc anticipat pentru onoarea care mi-o oferiti.
va rog frumos domnilor moderatori sa-mi aprobati cererea de a fi partas la dezbaterile acestui site.
va multumesc anticipat pentru onoarea care mi-o oferiti.