FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cerere de inscriere

criminalu200524.11.2006 04:22

va rog frumos domnilor moderatori sa-mi aprobati cererea de a fi partas la dezbaterile acestui site.

va multumesc anticipat pentru onoarea care mi-o oferiti.