23.11.2006 20:23
M-ati facut curios cu acesta noua idee (probabil, menita a revigora activitatea forumului). Chiar daca nu este suta la suta pe placul meu (nu toata lumea poate avea liber acces la discutii), poate fi o idee foarte buna, atat timp cat se vor respecta cateva principii esentiale (cel mai important fiind libertatea de gandire si constiinta).
In speranta ca aceasta noua formula de dialog nu se va transforma intr-un instrument de reducere "la tacere" a celor incomozi, de ridicare in slavi a conducerii clubului Steaua sau de generare a unei "elite" menita sa devina, in mod exclusiv, formatoare de opinie, as dori sa particip la discutii.
Ayrton
ACCEPTAT
