23.11.2006 19:51
Faptul ca la 1:39 AM inca navighez pe aici este suficient pentru a fi primit? ![]()
Cred ca puteam sa fac o cerere mai frumoasa totusi daca eram odihnit ...
Bafta.
ACCEPTAT
Faptul ca la 1:39 AM inca navighez pe aici este suficient pentru a fi primit? ![]()
Cred ca puteam sa fac o cerere mai frumoasa totusi daca eram odihnit ...
Bafta.
ACCEPTAT