FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Infrastructura

Dawson23.11.2006 19:44

de-a lungul timpului am incercat sa dezvolt acest subiect. Personal, am si competenta si relatiile necesare pentru a planifica si dezvolta un proiect de infrastructura a unui nou Complex Sportiv Steaua la nivel european.

Cum nu nici actionar al clubului, propun aici o dezbatere pe aceasta tema, in speranta ca noi, ca suporteri, vom putea misca ceva in acest sens, macar la nivel ideatic.

Virgil24.11.2006 02:51

O idee foarte buna.Macar sa ne facem iluzii,sa visam frumos.Pâna când un Stelist sau mai multi,cu foarte multi bani,vor pune în practica visele a milioane de Stelisti.