23.11.2006 19:44
de-a lungul timpului am incercat sa dezvolt acest subiect. Personal, am si competenta si relatiile necesare pentru a planifica si dezvolta un proiect de infrastructura a unui nou Complex Sportiv Steaua la nivel european.
Cum nu nici actionar al clubului, propun aici o dezbatere pe aceasta tema, in speranta ca noi, ca suporteri, vom putea misca ceva in acest sens, macar la nivel ideatic.
