23.11.2006 18:06
as dori sa particip la ceste dezbateri daca-mi este permis! Multumesc anticipat si cum ziceau batranii nostri: "Hai baietii!"
as dori sa particip la ceste dezbateri daca-mi este permis! Multumesc anticipat si cum ziceau batranii nostri: "Hai baietii!"