23.11.2006 14:29
Din punctul meu de vedere ar fi interesant sa discutam subiectul Olaroiu.Sunt curios cam cati dintre noi il sustinem sau cati dintre noi nu il acceptam,sa aducem argumente de ce ne place sau displace!
Din punctul meu de vedere ar fi interesant sa discutam subiectul Olaroiu.Sunt curios cam cati dintre noi il sustinem sau cati dintre noi nu il acceptam,sa aducem argumente de ce ne place sau displace!