FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere [ACCEPTAT]

MihaiGaspar23.11.2006 14:14

Buna seara!

Ma numesc Gaspar Mihai, sunt din Iasi si am 27 de ani.Sunt suporter stelist de 22 de ani urmand traditia familiei initiata de bunicul meu, medic militar. In acest moment sunt la Brugge cu ocazia unui master dar urmaresc toate meciurile Stelei pe internet. Apreciez mult acest site pentru calitatea articolelor si as fi onorat sa fiu acceptat in acest cerc select, chiar daca pana in acest moment nu am fost activ in cadrul forumului.

Va multumesc pentru atentia acordata si astept cu nerabdare verdictul :lol: .

 

ACCEPTAT