FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cerere de inscriere

_Answer_23.11.2006 13:03

Prin prezenta, subsemnatul Petcu C. imi depun cererea ferma de a participa la discutiile numite in anuntul de pe site-ul oficial al suporterilor Stelei.

 

Va multumesc anticipat,