FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cerere

varu_PH23.11.2006 11:41

Am inceput sa intru pe site cam de 6 luni timp de cand urmaresc constant tot ceea ce se discuta aici.Este adevarat ca am putine comentarii - activitatea mea pe site fiind legata mai mult de postarea fotografiilor -3 albume- de la meciuri.Daca momentan considerati ca nu indeplinesc conditiile necesare va rog sa ma aveti in vizor pe viitor

 

P.s. Mi se pare o idee buna pentru ca prin aceasta triere a userilor pe langa faptul ca vor fi alesi cei mai activi si cometenti se va amplifica spiritul de competitie si cred ca si calitatea mesajelor postate de useri in viitor se va imbunatati.