FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere

yozisss23.11.2006 11:39

As dori si eu sa particip la discutiile voastre, chiar daca pana acum nu am avut activitate pana acum pe site. As vrea sa discut intr-un mod civilizat cu oameni care iubesc intr-adevar Steaua.