23.11.2006 11:39
As dori si eu sa particip la discutiile voastre, chiar daca pana acum nu am avut activitate pana acum pe site. As vrea sa discut intr-un mod civilizat cu oameni care iubesc intr-adevar Steaua.
As dori si eu sa particip la discutiile voastre, chiar daca pana acum nu am avut activitate pana acum pe site. As vrea sa discut intr-un mod civilizat cu oameni care iubesc intr-adevar Steaua.