FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cerere [ACCEPTAT]

septi_eu23.11.2006 10:52

Vreau si eu sa particip la dezbateri. Nu stiu cat de des voi posta (din lipsa acuta de timp), dar ma voi stradui. :lol:

 

In alta ordine de idei, propun ca cei care nu sunt aceptati, macar sa li se permita citirea aceste dezbateri.

 

Foarte inspirata ideea, felicitari. Poate asa vor disparea din capul multor suporteri stelisti, teoriile insamantate de asa zisii "formatori de oprinie" din presa scrisa si se vor destepta.

 

Va multumesc.

 

ACCEPTAT