23.11.2006 08:54
As dori sa fiu si eu acceptat daca se poate pentru a putea participa la discutile cu alti suporteri stelisti de pe acest site
ACCEPTAT
As dori sa fiu si eu acceptat daca se poate pentru a putea participa la discutile cu alti suporteri stelisti de pe acest site
ACCEPTAT