23.11.2006 08:23
Mi se pare o idee destul de buna,sper sa pot participa la dezbateri si sa fie un nivel al parerilor si opiniilor cat de cat civilizat.Astept un raspuns.
Mi se pare o idee destul de buna,sper sa pot participa la dezbateri si sa fie un nivel al parerilor si opiniilor cat de cat civilizat.Astept un raspuns.