FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cerere !

razvan_sacu23.11.2006 07:43

Poate si eu si altii suntem oameni care vrem sa fim ascultati de stelisti adevarati care prin RE : , ne invata sau ne atentioeaza ca nu gandim corect.

Ar fii o onoare pentru mine sa comentez alaturi de "greii" acestui site.

 

Multumesc frumos !