23.11.2006 07:43
Poate si eu si altii suntem oameni care vrem sa fim ascultati de stelisti adevarati care prin RE : , ne invata sau ne atentioeaza ca nu gandim corect.
Ar fii o onoare pentru mine sa comentez alaturi de "greii" acestui site.
Multumesc frumos !
