22.01.2005 21:45
Cumpar abonamente la peluza I : 250.000 lei ; la peluza II : 200.000 lei . Care este interesat , va rog contactati-ma . Forzza Steaua
Cumpar abonamente la peluza I : 250.000 lei ; la peluza II : 200.000 lei . Care este interesat , va rog contactati-ma . Forzza Steaua