FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Se doreste a se gasi noi editorialisti?

Cristy P23.11.2006 07:37

Cred ca prin aceasta triere se doreste gasirea unor persoane care sa ajute la dezvoltarea site-ului suporterilor stelisti,persoane capabile sa afiseze comentarii pertinente despre jocurile Stelei,atmosfera din tribune,si tot ce tine de echipa cea mai iubita din Romania!Daca tot se face aceasta selectie,ar fi bine ca sa fie afisate pe prima pagina acele comentarii care se evidentiaza prin calitatea lor!