FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere [ACCEPTAT]

pippo23.11.2006 07:08

Vreau si eu sa particip la dezbaterile care ma intereseaza. Nu stiu exact cum se preconizeaza sa fie ele organizate, dar mi se pare normal ca celor care nu au dreptul sa scrie sa li se permita cel putin sa citeasca,pentru ca nu toti cititorii acestui site mai si scriu si ar fi bine sa poata citi si textele dezbaterilor, deoarece in ele se preconizeaza sa fie text mult mai interesant si filtrat de prostiile scrise de utilizatorii intimplatori ai site-ului.

In alta ordine de idei,nu stiu cit e de corect sa privezi un utilizator sa scrie aici pentru ca are in text citeva greseli gramaticale.Cred ca ideile sunt mult mai importante ca greselile gramaticale.

In rest sper sa fie un inceput, care va veni ca o solutie in tentativa de a organiza discutii interesante, utile si private de mesaje fara sens.

 

ACCEPTAT