23.11.2006 06:20
Bineinteles ca doresc si eu sa particip la dezbateri . Mi se pare o noua metoda interesanta , o idee excelenta , felicitari !
ACCEPTAT
Bineinteles ca doresc si eu sa particip la dezbateri . Mi se pare o noua metoda interesanta , o idee excelenta , felicitari !
ACCEPTAT