FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cerere [ACCEPTAT]

Gica Chioru23.11.2006 06:01

Depun si eu cererea de inscriere aici cu speranta ca niciunul dintre noi nu se considera mai stelist decat altii.

 

Am si o propunere totodata:

 

Cred ca ar trebui invitati diferiti oameni de presa sau de sport (de fotbal in particular) sa-si spuna parerea despre un anumit subiect iar noi sa incercam sa disecam punctele de vedere neutre, partizan antisteliste sau steliste.

 

Am putea incerca sa abordam persoane ca Borcea, Copos sau chiar pe individul de la Sport Total... samd

 

Este o initiativa buna care, sper, nu imparte suporterii Stelei in unii buni si altii mai putin buni si acest lucru trebuie spus clar pentru a evita orice confuzie nedorita.

De asemenea cred ca administratorii acestui site ar trebui sa invite diferiti utilizatori, mai "timizi" sau mai circumspecti, sa faca aceasta cerere.

 

ACCEPTAT

Virgil23.11.2006 14:48

De când esti tu timid,Gica ? :roll:

Gica Chioru23.11.2006 17:29

Bey, Virgilica, da unde scrii mataluta? Nu cumva pe cererea mea? :D

E vorba de aia care n-au "curaj" s-o faca.