FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

I wish

cypryen2723.11.2006 05:52

Va rog respectuos a-mi aproba cererea de inscriere la dezbateri. Va multumesc anticipat pentru aprobare sau dezaprobare, nu conteaza care din ele atata timp cat a-ti citit acest mesaj.